Владајућа ДПС–СДП коалиција је већ годинама, а посебно пред изборе обећавала постављање пасарела на Јадранској магистрали у дијелу насеља Шушањ и Сутоморе.
Према ријечима одборника Дејана Ђуровића (ДФ), пасареле би омогућиле лакши и бржи саобраћај на овом потезу, што је и био разлог да на 3. сједници Скупштине општине (СО) постави питање докле се стигло с планирањем њиховог постављања.
– У парламенту се неколико пута причало о томе да се ураде пасареле због згуснутог саобраћаја на поменутим правцима. Мора се најприје урадити пројекат, а затим слиједи допуна или измјена ДУП-ова у овом случају Сутоморе – центар и Илино. Изградња пасарела је неколико пута била предизборни слоган владајуће коалиције, па их питам зашто досад ништа нијесу урадили, те да ли ће се уопште кренути у посао – каже Ђуровић.
(ДАН, 08. 01. 2015.)