НСД Никшић: После Цетиња
дуго је требало да се 
лоцира гдје је Мило

НСД Никшић: После Цетиња дуго је требало да се лоцира гдје је Мило

То што је Мило Ђукановић од некога ко мрзи шах због шаховнице постао слуга Загреба вјероватно интимно боли многе у ДПС Никшић, али им за њихове промјене праваца не може бити крив садашњи предсједник општине Никшић.

Дуго је требало после Цетиња и Миловог бјекства кад је загустило да лоцирамо адресу предсједника Црне Горе. Коначно смо је данас лоцирали у загребачким медијима гдје је као и сваки издајник бљувао отров по српском народу, Србији и Српској православној цркви.

Јасно је да је Мило поборник НДХ идеологије и да му из Загреба требају рецепти етничког чишћења Срба и да зато иде тамо. На његову и вашу жалост морамо вас обавјестити да ће се прије читав ДПС преселити у Загреб него што ћете Србе помјерити са њихових огњишта у Црној Гори.

Што се тиче оптужбеног предлога о Сребреници нека не мисле они који су пријаву поднијели ни они који су поднијели оптужбени предлог да ће њихова имена бити заборављена и да за ту криминалну акцију неће одговарати. Свако ко је ставио свој потпис на кривичну пријаву као и на оптужбени предлог мораће добро да размисли у будућности да ли је требало да то уради.

Ударити на оца двоје дјеце и покушати мучки и несојски да доведу до његовог лишавања слободе, само зато јер има своје мишљење и јер као политичар даје вредносни суд о неким догађајима, могу само последње хуље и пробисвијети без коријена и грама људскости. Зато не брините ви о оптужбеном предлогу против Ковачевића него о онима у вашим редовима који су ударили на ту часну породицу том кривичном пријавом.

Како се гадите на шубаре и кокарде, а пошто сте поштоваоци лика и дјела Саве Ковачевића, а и он је био предсједник некаквих судова, онда можемо да вам обећамо да ће вам све бити враћено у складу са најбољим традицијама антифашистичке и народно-ослободилачке борбе коју је промовисао Сава Ковачевић.


Датум: 11.09.2021.
Close
Close