“Увјерени смо да ћете, користећи Ваше богато политичко искуство и мудрост, дати видљив допринос владавини права у нашој Отаџбини како би сви њени људи и различити друштвени и политички субјекти живјели у међусобном миру и узајамном поштовању, трудећи се сложно и искрено и за своје и за опште добро. Желимо Вам пуни успјех на тој узвишеној и веома одговорној дужности”, наводи се у честитки Митрополита црногорско-приморског г. Јоаникија упућеној г. Андрији Мандићу.
Митрополит Јоаникије честитао Андрији Мандићу на избору за предсједника Скупштине Црне Горе
Митрополит Јоаникије је у честитки господину Мандићу пожелио пуно успјеха у раду, изражавајући увјерење да ће он, користећи богато политичко искуство и мудрост, дати видљив допринос владавини права у нашој Отаџбини, како би сви живјели у миру и узајамном поштовању.
Извор: Митрополија црногорско-приморска