Мандић упутио телеграм
саучешћа поводом трагедије у Прагу

Мандић упутио телеграм саучешћа поводом трагедије у Прагу

Предсједник Скупштине Црне Горе Андрија Мандић поводом трагедије у Републици Чешкој упутио је изразе саучешћа предсједнику Сената Њ.Е. Милошу Вистрчилу, као и Њ.Е. Маркети Пекаровој Адамовој, предсједници Доњег дома Републике Чешке:

„Поводом незапамћене трагедије која се десила у Вашој земљи, желим да Вам у своје лично и у име Скупштине Црне Горе упутим изразе најискренијег саучешћа.

Учествујемо у жалости породица преминулих у овом заиста тешком тренутку. Ужасава чињеница да се овај злочин десио на Универзитету у центру Прага и да су страдали млади људи пред којима је била велика будућност.

Нека је покој невиним душама настрадалих у овој несрећи, а повријеђенима желим брзо оздрављење“, истакао је предсједник Мандић.

Извор: Скупштина Црне Горе



Датум: 22.12.2023.
Close
Close